Obavještenja

blog-img
Ideje i karakter: Pobjednici FPRN

Pobjedničke grupe u okviru projekta “Ideje i karakter” (ljetnji semestar 2019/20. god) na nivou fakulteta su: I godina: Grupa 14 (Istorija budućnosti) II godina: Grupa 5 (Razvoj UDG-a) III godina: Grupa 3 (Mesijanizam) i Grupa 5 (Svaki progres rezultat je odluke da počneš) Ove grupe su se plasirale u uže, univerzitetsko takmičenje, čiji će rezultati biti blagovremeno objavljeni. Nagradu aktivnim članovima pobjedničkih grupa određuje predmetni profesor za koji se vezuje projekat IK u ovom semestru (to su, uglavnom, dodatni poeni za aktivnost).Neaktivni članovi će biti kažnjeni shodno propisanim pravilima – nemogućnost polaganja ispita za koji se vezuje projekat IK u ovom semestru do drugog popravnog roka. Čestitamo svim grupama na učešću, a najboljima na pobjedi!