Saradnik
mr Milena Raspopović

Milena Raspopović rođena je 16.06.1986. u Podgorici.

Završila je Filološku gimnaziju u Podgorici, a kasnije i Filozofski fakultet u Beogradu i stekla zvanje psihologa. 2018. godine magistrairala je na Odsjeku za psihologiju - Istraživački modul.

Njeno radno iskustvo vezano je za Klinički centar Crne Gore i trenutno je angažovana na Odjeljenju za onkologiju i radioterapiiju. Usko je sarađivala sa Institutom za javno zdravlje, Dom zdravlja Podgorica i Upravom za kadrove.                                                             Profesionalni angažman upotpunjen je brojnim edukacijama iz psihodijagnostike i psihoterapije:

Ima bogato volontersko isustvo i učešće u stručnoj praksi.

(2013-2014) NVO Centar, Beograd – volonterski angažman. Asistiranje u poslovima iz oblasti upravljanja ljudskim resursima i organizovanja rada psihološkog savjetovališta.                                                                                                                                                       (2014) Centar za porodični smeštaj i usvojenje, Beograd, volonter. Pružanje pomoći u učenju djeci iz hraniteljskih porodica.                                                                                                                                                                                                                     (2011) Specijalna bolnica za bolesti zavisnosti, Beograd, stručna praksa iz oblasti kliničke psihologije.                                                                                                                                                                                                                                                     (2011) Nacionalna služba za zapošljavanje, Beograd, stručna praksa iz oblasti psihologije rada.                                                                                                                                                                                                                                                         (2010-2011) OŠ Vlada Aksentijević i OŠ Dragan Kovačević (specijalna škola), stručna praksa iz oblasti pedagoške psihologije.                                                                                                                                                                                                             (2003-2005) Teen telefon, NVO Mediteran, Podgorica, volonter. Vršnjačko savjetovanje putem telefona dostupno adolescentskoj populaciji.

Bibliografija:

Raspopović, M. Povezanost perfekcionizma i anksioznosti kod studenata. Sanamed. 2015; 10(3): 199-203.

team
Kontakt podaci