Primijenjena psihologija: U susret ljetnjem semestru 2023

U susret ljetnjem semestru, koristimo priliku da studentkinje i studente studijskog programa Primijenjena psihologija obavjestimo o određenim stavkama. Više informacija u nastavku.

Informacije su podijeljene u 3 kategorije:

1. Radni odnos/sportski režim

2. Akademski kalendar sa važnim datumima

3. Dolasci gostujućih profesora

S obzirom da nastava počinje u ponedjeljak, 13. februara, koristimo priliku da podsjetimo studente u radnom odnosu/sportskom režimu da na vrijeme PRIPREME dokumentaciju. Informacija o roku dostavljanja iste će biti objavljena na početku semestra.

Podsjetnik na potrebnu dokumentaciju:

- kopija radne knjižice (prva stranica sa imenom i prezimenom i stranica na kojoj je pečat firme sa datumom otpočinjanja radnog odnosa) i original radne knjižice na uvid

- potvrda poslodavca iz firme/preduzeća

- ovjeren JPR obrazac od strane Poreske uprave

U prilogu je akademski kalendar u kojem su navedene informacije o trajanju semestra, periodu ispitnih rokova i prazničnim pauzama.

Važna je i preliminarna objava dolazaka gostujućih profesora i rotacija rasporeda na nedjeljnom nivou shodno prilagođavanju.