Primijenjena psihologija i AXON: Radionica na temu ,,5 jezika ljubavi"

Drage studentkinje i studenti, sa zadoljstvom najavljujemo radionicu kojom ćemo započeti novi semestar. Povodom Dana zaljubljenih, u utorak, 14. februara u 11:45h, u amfiteatru A2, na Univerzitetu Donja Gorica pripremili smo radionicu na temu ,,5 jezika ljubavi".

Povodom Dana zaljubljenih, u utorak, 14. februara u 11:45h, u amfiteatru A2, na Univerzitetu Donja Gorica pripremili smo radionicu na temu ,,5 jezika ljubavi".,,5 jezika ljubavi'' je knjiga Gerija Čapmana koja opisuje 5 načina na koji različiti ljudi pokazuju ljubav svojim voljenima.

Radionicu će, na svoju inicijativu, predvoditi studentkinja prve godine Primijenjene psihologije Anastasija Belević, uz podršku koleginica sa treće godine, Gabrijele Arapović, Nine Golubović i Andrijane Miljenović.

Radujemo se vašem dolasku i vjerujemo da će nam svima dan biti ispunjen ljubavlju.