Prva nedjelja nastave: PSIHOLOŠKO SAVJETOVALIŠTE

Pozivamo studentkinje i studente da zakažu termin kod psihološkog savjetnika u zgradi UDG-a. Više informacija u nastavku.

U toku cijele prve nedjelje ove akademske godine imate priliku da iskoristite BESPLATNO savjetovalište.

Bez obzira na to da li se suočavate sa pitanjima i nedoumicama oko izbora fakulteta, planiranja rasporeda, želite podijeliti probleme sa kojima se suočavate, tražite stručnu psihološku pomoć, na koju vas možemo uputiti ili se jednostavno želite bolje pripremiti za sve što dolazi - naš tim vam stoji na raspolaganju!

Svoj termin u Savjetovalištu možete zakazati svakog dana od 18. do 22. septembra u periodu od 9 do 15h. Lokacija: Room 1, CFL, suteren.

Mejl za zakazivanje: axon@udg.edu.me

Pridružite nam se i započnite svoju studentsku karijeru uz podršku koja vam je potrebna. Jer zajedno možemo više!