Strani jezik; Smjer Primijenjena psihologija

Shodno pravilima studija, i u ovom semestru na svakoj godini određeni su predmeti na kojima se kolokvijumi i završni ispiti ne mogu polagati ukoliko student nije upisao kurs stranog jezika bilo u Centru za strane jezike (CFL), ili u nekoj drugoj akreditovanoj školi stranog jezika.

Predmeti koji se u ZIMSKOM SEMESTRU vezuju za STRANI JEZIK na smjeru PRIMIJENJENA PSIHOLOGIJA su:

• Ekonomija i razvoj (I godina)
  • Psihobiologija (II godina)
  • Stres, trauma, kriza, gubitak (III godina)

Ukoliko studenti pohađaju jezik van CFL-a, odnosno u nekoj drugoj školi stranih jezika, molimo da koleginici Ani Maksimović dostave potvrde do utorka, 01.oktobra do 13:59h.

Ukoliko potvrde ne budu dostavljene do naznačenog roka student/studentkinja neće imati pravo polaganja predmeta, odnosno predmet će polagati tek u vanrednom roku.