AXON i OkTA centar: V Psihomaraton i radionica

NVO Centar za mentalno zdravlje “Axon” i smjer Primijenjena psihologija sa Fakulteta primijenjene nauke u ljetnjem semestru 2024. pružaju studentima priliku da kroz volonterski rad u relevantnim organizacijama i institucijama steknu praktično iskustvo.

Imali smo sreću da nas u tome podrže naši prijatelji i lideri u oblasti psihološko/psihoterapeutske prakse i podrške razvoju organizacija i timova - OkTA centar!

Deset naših studenata će imati priliku da daju doprinos OkTA-inom petom tradicionalnom Psihomaratonu, koji se ove godine održava od 5. do 7. aprila, pod sloganom “Povezanost u doba individualnosti”. Kao dio pripreme za te aktivnosti, danas smo imali zadovoljstvo da prisustvujemo radionici pod nazivom Osnovna psihološka glad, koju je vodio psihoterapeut Žarko Ivanović.