Dan studenata: Učešće Smjera Primijenjena psihologija na UDG Maratonu

S ponosom ističemo angažman naših saradnika, studentkinja i studenata smjera Primijenjena psihologija na nedavno održanom UDG Maratonu.

Najuspješnije su bile saradnica Mia Golubović (II mjesto na 1000m) i studentkinje prve godine Dorotea Radović i Jelena Kažić (III mjesto na 3000m).

Zahvalnost upućujemo i sljedećim učesnicima koji su svojim zalaganjem i trudom obogatili sportski duh događaja:

Mia Jovanović i Igor Božović, studenti prve godine, učestvovali su u trci na 3000m.

Mihailo Mudreša i Nikola Jovanović, studenti druge godine, pokazali su svoje sposobnosti na trci od 10000m.

Doprinos studenata neizmjerno cijenimo, a ova iskustva samo su dodatak bogatom studentskom životu na našem Fakultetu.