Primijenjena psihologija: Poziv za učešće na Festivalu mentalnog zdravlja

Poštovane studentkinje i studenti, naš studijski program je i ove godine učesnik Festivala mentalnog zdravlja koji se po drugi put održava u Crnoj Gori. Ove godine učešće je ojačano partnerstvom sa Domom starih ,,Podgorica“ kroz organizaciju panel diskusije: ,,Razgovori među generacijama: Prošlost, sadašnjost i budućnost mentalnog zdravlja.“

Diskusija je usmjerena na razmjenu iskustava i stavova o mentalnom zdravlju kroz prizmu različitih generacija. Cilj ovog događaja je da se istraži kako se pristup mentalnom zdravlju mijenjao kroz vrijeme, kakva je trenutna situacija i kako možemo unaprijediti brigu o mentalnom zdravlju u budućnosti.

Na diskusiji će biti prisutni korisnici i zaposleni Doma starih i studenti. Događaj će se održati 10. oktobra u 10:30h u Multimedijlanoj sali u Domu starih na Starom Aerodromu.

Pozivamo Vas da prijavom na sljedeći link obezbijedite sebi mjesto na događaju.

Link: https://forms.gle/y83aBtWr1X8HvLnf9

Napomena: Ukoliko u rasporedu bude postojao neki vid preklapanja, studenti koji budu na događaju će imati opravdano odsustvo.

Rok za prijavu: petak, 4. oktobar do 11:59h.

Nakon toga će biti objavljen spisak učesnika.