Saradnik
Andrea Buntić

Andrea Buntić je rodjena 03.11.1997. u Baru. Osnovnu školu "Blažo Jokov Orlandić" u Baru završila je 2012. godine. Gimnaziju "Niko Rolović završila je 2016. godine kao nosilac Luča diplome.

Fakultet tehničkih nauka u Novom Sadu, smjer Geodezija i geoinformatika je upisala 2016. godine.

Diplomirala je 2020. godine sa temom „Metode za rješavanje glavnih geodetskih zadataka za mala rastojanja na elipsoidu“. Prosječna ocjena tokom studiranja je iznosila 9.36.
2020. godine je upisala master studije na Fakultetu tehničkih nauka, smjer Geodezija i geinformatika.

Tokom studiranja volontirala je i radila praksu u geodetskim firmama radi dodatnog usavršavanja i sticanja znanja iz oblasti katastra i geodetskom premjera.

Govori i piše engleski i italijanski jezik.

Image not available