Nezaboravan Dan mentalnog zdravlja na Univerzitetu Donja Gorica

Hvala svim budućim psiholozima, koji su nam se pridružili juče prilikom obilježavanja Svjetskog dana mentalnog zdravlja i doprinijeli diskusiji, jer samo zajedno možemo promijeniti stigmu i raditi na tome da svako dobije podršku koja mu je potrebna!

Imali smo čast da ugostimo izuzetne govornike: Maju Lješnjak iz ADP Zid, Mariju Mijović iz JUVENTAS-a i Bobana Sekulića iz CAZAS-a koji su podijelili sa nama dio velikih napora koje ulažu kroz različite programe pomoći osobama sa problemom zavisnosti.

Zahvaljujemo se Dekanici Milošević i profesorici Kapor-Stanulović što su svojim prisustvom doprinijeli značaju obilježavanja ovog važnog datuma.

Pun amfiteatar i diskusija koja je trajala preko sat vremena je dovoljan pokazatelj koliko su naši studenti uživali na jučerašnjem događaju!

Za vizuelni uvid u događaj posjetiti Galeriju sajta.